اعتراضات به شریفانی،‌ مسئول دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در فارس،‌بالا گرفته است.
 
به گزارش حزب الله شیراز خواهران ،این بار جمعی از اساتید در نامه ای به حجت الاسلام محمدیان نماینده رهبری در دانشگاه ها،‌ به انتقاد از سیاست سکوت شریفانی پرداخته اند.
 در نامه جمعی از اساتید دانشگاه شیراز خطاب به حجت‌الاسلام محمدیان، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها آمده است: نظر به اینکه دانشگاه ها از حساس ترین مراکز تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، شایسته است در خصوص بکارگیری روحانیون محترم به عنوان مسئول نهاد نمایندگی حساسیت و دقت لازم  مبذول شود.
 
این نامه تصریح کرد: نیاز امروز دانشگاه ها به خصوص دفاتر نهاد به روحانیون فاضلی است که در رفتار و مشی خود همواره ملاکهای دینی را در نظر گرفته و همچون مقام معظم رهبری حضوری فعال در صحنه های دفاع از نظام و انقلاب داشته باشند.
 
فرماندهان مقابله با جنگ نرم در دانشگاه شیراز در این نامه خاطرنشان کردند: کسانی که در کسوت روحانی شاهد اهانت به ارزشهای دینی، مقام معظم رهبری و حتی آتش زدن صدها جلد قرآن و مفاتیح و کتب مرتبط با ائمه اطهار باشند ولی لب فروبندند، شایستگی به کارگیری در هیچ سطحی از سطوح نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها را ندارند.
 
این نامه در پایان آورده است:
متاسفانه با وجود تذکرات متعدد در گذشته، بی توجهی هایی در این زمینه شده است که شایسته است در آینده حساسیت و دقت لازم در این خصوص لحاظ شود.
 

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 3 مرداد 1390    | توسط: خواهران ، حزب الله شیراز    |    | نظرات()