همسر شهید همت :
هیچ حس خاصی ندارم!!! آنقدر بدبختی سرمان ریخته که برای ما دیگر حس و حالی نمانده!
هیچ سازمان و نهادی برای انجام این کار از ما کسب اجازه نکرده و حتی ما را در جریان این مسئله قرار نداده است! . بحث من این است که خیلی نمی خواهیم در این شرایط نام شهدای ما مطرح شود به نظر من هر چه گمنام تر باشند روح آنها شادتر می ماند!! تا اینکه بخواهند در جامعه مطرح شوند !

مدتی پیش چند جوان کرجی طرحی را ارائه کردند تا شاید بتوانند با الگوسازی قهرمانان ملی راه نقش بستن الگوهای انحرافی بیگانه بر سینه جوانانمان را ببندند در این طرح تصویر شهید محمد ابراهیم همت شهید مهدی خرازی شهید سید مرتضی آوینی و تعدادی دیگر از شهدا روی تی شرت های سفید و طوسی نقش بسته بود . ابتدا که این طرح از طرق مختلف به مردم شناسانده شد شاید از کمترین توقعات ، پشتیبانی یک نهاد یا سازمان مرتبط از این طرح بود و حالا بعد از گذشت مدتها قرار است در برنامه های تازه وزارت کشور این طرح برای ترویج مد دولتی جایگزین پوشش کنونی جوانان ایران شود.

ژیلا بدیهیان همسر شهید بزرگوار محمد ابراهیم همت است که در جریان فتنه ی ۸۸ به همراه همسر شهید باکری به حمایت از فتنه برخواستند و با تاسف باید گفت خون پاک همسران شهید خود را برای «فروش»! به دشمنان خدا و قاتلان همت و باکری عرضه کردند.
وی پیرامون چاپ تصویر همسر شهیدش روی تی شرت در
گفتگو با یک روزنامه ی اصلاح طلب گفت: هیچ سازمان و نهادی برای انجام این کار از ما کسب اجازه نکرده و حتی ما را در جریان این مسئله قرار نداده است!
بدیهیان در ادامه می افزاید: بحث من این است که خیلی نمی خواهیم در این شرایط نام شهدای ما مطرح شود به نظر من هر چه گمنام تر باشند روح آنها شادتر می ماند!! تا اینکه بخواهند در جامعه مطرح شوند !

بدیهیان در پاسخ به سوال دیگری که پرسیده شد اگر در شهر تصویر شهید همت را جایی ببینید چه حسی خواهید داشت در کمال ناباوری گفت: هیچ حس خاصی ندارم!!! آنقدر بدبختی سرمان ریخته که برای ما دیگر حس و حالی نمانده!

هنوز مشخص نیست چه نسبتی میان روزنامه اصلاح طلب روزگار و همسر شهید همت که در زمان فتنه به حمایت از فتنه گران پرداخته بود وجود دارد .

 
                       

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 مرداد 1390    | توسط: خواهران ، حزب الله شیراز    |    | نظرات()