سوم تیر 84، یك اتفاق نبود! یك رخ‌داد معمولی نیز نبود! یك جریان بود و یك گذر و یك بازگشت. جریانی كه با برخاستن روح‌ خدا و بیداری خلق خدا آغاز شد و مردانه در برابر تهاجمات نظامی ایستاد و از تله انحرافاتی چون ملی‌گرایی، اسلام آمریكایی و نفاق رهید  و از میدان مین كارگزاران و سازندگی و ترویج تفكر توسعه اقتصادی به سلامت گذشت و در برابر نیزه‌ها و شمشیرها و تیرهای اصلاح‌طلبی و آزادی و غرب‌گرایی كه ارزش‌های اولیه نظام اسلامی را به ضدارزش تبدیل كرده بودند و ضدارزش‌ها را ارزش می‌خواندند، قدعلم كرد و در سوم تیر 84 پس از خلق حماسه‌ای بی‌نظیر، به روزگار تولد این انفجار نور، بازگشت.

فردی از جنس مردم با تفكری از جنس اصول اولیه و ناب انقلاب به عرصه انتخاب می‌آید و با اثبات پای‌بندی خود به دفاع از محرومین و مستضعفین، زنده كردن روحیه استكبارستیزی و ساده‌زیستی و احیای بسیاری از ارزش‌های و اهداف انقلاب، در برابر غول بی‌شاخ و دم و البته شیر بی‌یال و دم و طبل توخالی و پرسروصدا و پرمدعای رنگ عوض كرده‌ای می‌ایستد و پیروز میدان می‌شود و امید را نه فقط در دل مستضعفین ایران كه در قلب محرومین جهان زنده می‌كند، اما حرفی از خود نمی‌زند و بانی امری خوانده نمی‌شود كه بنای انقلاب را پیر جماران سال‌ها قبل بر گرده‌ قلب‌های آماده و مسلمان ایران نهاده بود و الحق كه مردمان این سرزمین چه سیصدهزار امضای سرخ و جاودانه‌ای پای عهد خود نگاشتند.

احمدی‌نژاد، وام‌دار مانایی این مرد بود و این مردمان و این مرام و این ماندگاری، سزای اندیشه امام است و گفتمان انقلاب! پس هیچ‌كس مدیون احمدی‌نژاد نیست كه احمدی‌نژاد، خود، مدیون انقلاب و امام و مردمانش است كه اگر نبودند این اصول و اگر او اعلام قبول و وفاداری به این اصول را در قول و عمل نشان نداده بود، هرگز قرعه مقبولیت امت حزب‌الله و خدمت به آنان به نامش نمی‌افتاد!

جریان سوم تیر، متعلق به شخص احمدی‌نژاد نیست و در انحصار او نیز نخواهد ماند و عده‌ای كه عزم جزم كرده‌اند سند این جریان را شش دانگ به نام خود بزنند و ناجی ملت شوند و این آب گل‌آلود را به آسیاب دشمن بریزند و فقط ماهی خود را از آن صید كنند، باید بدانند كه امت حزب‌الله و اندیش‌مندان و بزرگان و دردمندان و ولایت‌مداران و انقلابی‌های این سرزمین بیكار ننشسته‌اند و نمی‌گذارند كرسی‌های مجلس نهم به دست مزدوران و منحرفین بیفتد.

آیت‌الله مصباح یزدی، آیت‌الله خوشوقت، آیت‌الله یزدی، حجج اسلام پناهیان، آقاتهرانی، حسینیان، آقایان غلام‌علی حداد عادل، صادق محصولی، كامران باقری لنكرانی، غلام‌حسین الهام، مهدی كوچك‌زاده، حمید رسایی، وحید جلیلی، وحید یامین‌پور و ... بزرگ‌واران و دل‌سوزانی هستند كه قدم در جبهه پایداری گذارده‌اند و سعی دارند با احیای جریان سوم تیر كه همان گفتمان امام و انقلاب است، در راه آرمان‌های امام و رهبری مجاهدت كنند كه جهاد، امری همیشگی است، فقط جبهه عوض می‌شود.

جبهه پایداری حزب نیست؛ یعنی قوانین خشك و متضاد و دست و پا گیر حزبی ندارد. مردمی است و به پایگاه‌های اجتماعی مردمی تكیه دارد. اصول‌گراست و از مجموعه افرادی تشكیل شده است كه ولایت‌مداری را نه در حرف! که در عمل ثابت كرده‌اند. به روحانیت اصیل و انقلابی اعتماد دارد و از بزرگان حوزه بهره‌مند است و از همه مهم‌تر این‌كه با جریان فتنه و حامیان آن و جریان انحرافی مرزبندی اساسی دارد. البته این جبهه قطعا دست در دست مذبذبین و دم‌دمی مزاجانی چون علی مطهری، لاریجانی، قالیباف و ... كه با یدك كشیدن نام اصیل اصول‌گرا، آبروی اصول و اصول‌گرایی را برده‌اند، نخواهد گذاشت.

امیدواریم مجاهدین این جبهه در تحقق بخشیدن به شعارهای‌شان كه عقلانیت، معنویت و عدالت حول محور ولایت است، موفق باشند.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 11 مرداد 1390    | توسط: خواهران ، حزب الله شیراز    |    | نظرات()