عضو موسس جبهه پایداری تأكید كرد:

اصل اساسی ما این است كه اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم با یك پرچم واحد حضور پیدا كنند.با ساز و كار فعلی كه جامعتین در حال پیگیری آن است، این پرچم واحد فراهم خواهد شد.

 
                                                                              

كامران باقری لنكرانی، عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با بیان اینكه اصل اساسی ما این است كه اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم با یك پرچم واحد حضور پیدا كنند، گفت:

به نظر می‌رسد با ساز و كار فعلی كه جامعتین در حال پیگیری آن است، این پرچم واحد فراهم خواهد شد.

وی افزود: ضروری است كه در این مجموعه، اصول و محورهای كار همانطور كه از آموز‌ه‌های امام(ره) و رهبری برمی‌آید اعمال شود و تلاش شود تا روند وحدت، اصولی و اصولگرایانه باشد.

عضو سابق كابینه دولت نهم با بیان اینكه حضور افراد در انتخابات یك آزمون بزرگ است، گفت: در این مسئله دوری از باندهای قدرت و ثروت و پول یك بحث اساسی است و در مجموعه شكل گرفته توسط جامعتین نیز مطمئناً به این مسائل توجه می‌شود.

لنكرانی تأكید كرد: اگر هم افرادی تأكید دارند كه در كمیته وحدت اصولگرایان نماینده داشته باشند باید دید كه آیا به این اصول پذیرفته شده پایبندی و علاقه‌مندی دارند یا خیر؟

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی افزود: اگر حضور این افراد مطابق با این شاخص‌هاست اشكالی در آن نیست.

وی با اشاره به اینكه هر تصمیمی كه در این زمینه گرفته شود یك تصمیم جمعی و بر اساس تفاهم است، گفت: جبهه پایداری نیز متعهد به اساس ساز و كار است در عین آنكه پیشنهادات خود را نیز ارائه می‌دهد.

لنكرانی ادامه داد: مبنای شكل‌گیری جبهه پایداری این است كه رویش‌های دهه گذشته هم‌اكنون تصمیم دارند صحبت‌ها و گفتمان خود را به صورتی واضح‌تر بیان كنند. البته محورها نقش خود را دارند و تصمیم‌گیری‌ها نیز در روال خود شكل می‌گیرد.

این استاد دانشگاه تأكید كرد: این مسئله از نظر ما یك تعامل مثبت و دوجانبه است.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 11 مرداد 1390    | توسط: خواهران ، حزب الله شیراز    |    | نظرات()