اخیر اجرایی نشدن راه‌اندازی خط سریع‌السیر اتوبوس از میدان سنگی شهر صدرا تا میدان نمازی شیراز در مصوبه شورای اسلامی شهر بوده، به طوریكه تمام این طرح متوقف شده است.

مسعود حسن شاهی دو ماه پیش در گفت‌وگویی با  خبرگزاری فارس، وعده داده بود كه خط سریع‌السیر اتوبوس شهری از میدان سنگی شهر صدرا تا میدان نمازی شیراز یك ‌ماه آینده ایجاد می‌شود اما این موضوع با گذشت حدود دو ماه محقق نشده است.
این مقام مسئول درباره علت اجرایی نشدن وعده خود امروز در گفت‌وگو با خبرنگار این خبرگزاری در شیراز اظهار داشت: تاخیر اجرایی نشدن راه‌اندازی خط سریع‌السیر اتوبوس از میدان سنگی شهر صدرا تا میدان نمازی شیراز در مصوبه شورای اسلامی شهر بوده، به طوریكه تمام این طرح متوقف شده است.
حسن شاهی ادامه داد: شورای اسلامی شهر شیراز اعلام می‌كند كه بر اساس قوانین تحویل دادن 10اتوبوس به شهر صدرا صحیح نیست.
وی افزود: شورائیان شیراز معتقدند كه شهر صدرا امروز شهری مستقل است و باید خود سرویس‌دهی كند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شیراز تصریح كرد: اعتقاد ما این است كه امروز با توجه به اینكه شهر صدرا به نوعی به یك شهر خوابگاهی تبدیل شده است و شهروندان آن از صبح تا عصر در شیراز مشغول كار هستند باید خدمات به آنان داده شود.
وی تصریح كرد: باید خدمات اتوبوسرانی را از قصرالدشت بیشتر كرده و از نمازی نیز برای شهروندان صدرا خدمات ارائه شود.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شیراز با بیان اینكه این سازمان آماده راه‌اندازی خط سریع‌السیر صدرا به میدان نمازی شیراز است، خاطرنشان كرد: امیدواریم هرچه زودتر مشكل قانونی این موضوع، توسط شورائیان شیراز برطرف شود.
خبرگزاری فارس در سررسید خود از این پس به سراغ مسئولانی می‌رود كه از قبل زمان تحقق، وعده‌های خود را اعلام كرده‌اند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 مرداد 1390    | توسط: خواهران ، حزب الله شیراز    |    | نظرات()