فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در چارچوب ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه، اجرای طرح های مقابله با مظاهر فساد علنی در جامعه تشدید و با جدیت دنبال خواهد شد.
طرح های برخورد با مظاهر فساد علنی در جامعه با جدیت ادامه خواهد یافت

سردار سرتیپ دوم علی مویدی :

برخورد با رفتارهای هنجارشكنان و عفاف ستیزی همچون گذشته با شدت بیشتر و سازماندهی جدید دنبال می شود.


وی ادامه داد: پس از اعلام هشدارهای لازم در رابطه با جمع آوری دستگاه های دریافت امواج ماهواره، اقدام های عملیاتی در این زمینه شروع شده است.
مویدی گفت: طرح جمع آوری ماهواره به عنوانی یكی از مطالبات به حق مردم از اولویت های كاری پلیس استان فارس است.
وی ادامه داد: جامعه اسلامی ما تحمل تحمل رفتارهای ضد ارزشی و هنجارشكنانه را ندارد و یكی از دستگاه های مسوول در زمینه حفظ و صیانت ارزش ها و اخلاق در جامعه نیروی انتظامی است.
فرمانده انتظامی استان فارس اضافه كرد: پلیس در این رابطه به خود اجازه نمی دهد كه مطالبات مردم روی زمین بماند و در این رابطه با همكاری دستگاه قضایی و مشاركت مردم به وظایف و تكالیف خود عمل می كند.
مویدی اظهار داشت: شبكه های ماهواره ای از جمله ابزارهایی هستند كه موجب آلوده شدن جامعه به مفاسد اجتماعی می شود و بیساری از ناهنجاری های رفتاری موجود در جامعه خروجی برنامه های شبكه های ماهواره ای است.
وی ادامه داد: شبكه های ماهواره محاسنی هم دارند ولی متاسفانه بسیاری از جوانان از این محاسن استفاده نمی كنند و به همین دلیل عمده مشكلاتی كه امروز در خیابان ها دیده می شود نشات گرفته از استفاده نادرست از ماهواره است.
مویدی بیان داشت: وقتی برخی از دستگاه های متولی فرهنگ در جامعه در انجام وظایف و تكالیف خود تعلل می كنند نیروی پلیس باید با توان مضاعف تلاش كند تا بخشی از فرصت های از دست رفته را جبران كند.
وی به كسانی كه از ماهواره استفاده می كنند هشدار داد كه اگر خودشان اقدام به جمع آوری آن نكنند و در این زمینه با پلیس همكاری نداشته باشند برابر قانون با آنها برخورد می شود.
مویدی با بیان اینكه عده ای افراد سودجو تحت عنوان مامور جمع آوری ماهواره به در منازل مراجعه می كنند، افزود: شهروندان به هر شخصی اجازه ورود به منزل را ندهند و حتما كارت شناسایی ماموران نیروی انتظامی را مشاهده كنند

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 مرداد 1390    | توسط: خواهران ، حزب الله شیراز    |    | نظرات()