جامعه روحانیت شیراز در حمایت از تشكیل جبهه مشترك اصولگرایی در بیانیه‌ای اعلام كرد كه كمیته 15 نفره اصولگرایان وحدت و همدلی را بین آنان بیشتر می‌كند.

                                                                  

 در این بیانیه كه نسخه‌ای از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفت، آمده است:

جامعه روحانیت شیراز ضمن ابراز خرسندی از تشكیل كمیته 15 نفره اصولگرایان با محوریت آیت‌الله مهدوی‌كنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری و همچنین حمایت از منشور جامعتین، بر تداوم وحدت و همدلی میان تمام جریان‌های اصولگرایی تاكید می‌كند.
در بخش دیگر این بیانیه كه به امضای محی‌الدین طاهری، دبیر جامعه روحانیت شیراز رسیده تاكید شده است: كه انجام چنین تصمیمی در مسیر تبعیت از فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی حول محور وحدت عمومی، ترسیم خطوط روشن نظام مردم‌سالاری دینی و ایجاد فضای مشارمت حداكثری و رقابت‌های سالم انتخاباتی برای حضور گسترده مردم و جریان‌های مختلف سیاسی با آرمان‌های نظام و رهبری برای تشكیل مجلسی مقتدر، كارآمد و ولایی است.
جامعه روحانیت شیراز در بیانیه خود اظهار امیدواری كرده است كه احزاب اصولگرا به دور از هرگونه سهم‌خواهی و پرهیز از هرگونه اخلال در جریان وحدت پیش آمده با هوشیاری و آینده‌نگری در راستای تحقق عینی و عملی وحدت اصولگرایان حول محور آن شخصیت ارزنده انقلاب اسلامی كه مورد تایید مقام معظم رهبری و جریان اصولگرای كشور است، بیش از پیش بكوشند.
در پایان این بیانیه جامعه روحانیت شیراز خطاب به آیت‌الله مهدوی‌كنی اعلام كرده است كه حفظ محتوای وحدت، توجه به وحدت و اتخاد مواضع صریح و آشكار هر یك از اعضای كمیته وحدت اصولگرایی در قبال مصالح امت اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در منشور عالمانه اصولگرایی با محوریت حضرت عالی بر پایه انتخاباتی با نشاط و تشكیل مجلسی همسو با آرمان‌های امام راحل و رهبر حكیم انقلاب اسلامی را نوید می‌دهد.

نوشته شده در تاریخ جمعه 14 مرداد 1390    | توسط: خواهران ، حزب الله شیراز    |    | نظرات()