اخیرا تصاویری از مرجان سپهری بازیگر نقش دندانپزشک در "ساختمان پزشکان" در ده ها سایت زرد منتشر شده است که وی در حالات مختلف اقدام به اهانت و تمسخر حجاب کرده است.
مدتی است بازیگران صاحب لنزهای آبی و دماغ های تراشیده شده و لب های قلوه ای و صورت های بوتاکس زده با استفاده از رانت دوربین های صداوسیما به نام و نانی رسیده اند و بدون کمترین واهمه ای هم به عرضه مجانی خود در فضای مجازی مشغول هستند تا بلکه هویت واقعی خود را نشان دهند.
این بازیگران فیلم ها و سریال های تلویزیونی می خواهند به مخاطب بگویند این تصویری که از ما در جعبه جادویی می بینید متعلق به اقتضائات دوربین های صدا و سیما است و گرنه ما در پشت صحنه آن گونه که ما را در کوچه و خیابان و در شبکه های اجتماعی و پشت جلد نشریات زرد می بینید هستیم.
آقایان صداوسیمایی یادشان هست زمانی که قرار شد از یک بازیگر چادری در سریالی تجلیل به عمل آید و مدیر ساده لوح شبکه هم اعلام کرد حجاب این خانم در سریال می تواند الگوی همه دختران ایرانی باشد، این دختر چادری سریال با چه حجاب زننده ای بر روی سن حاضر شد تا عرق شرم لااقل بر تعدادی از دست اندرکاران این شبکه بنشیند و این بازیگر نشان داد که ما به دختران مان در رسانه ملی دروغ می گوییم. و مگر در جشنواره پلیس از بازیگر مطرح این روزها خواسته نشد با حجاب برتر خود که در سریال بازی می کند در این جشنواره حاضر شود و جایزه خود را بگیرد اما وی حاضر به این کار نشد تا شاید مدیران ما تکانی بخورند و طرح دیگری براندازند.

مرجان سپهری -  Marjan Sepehriمرجان سپهری -  Marjan Sepehri

آقای ضرغامی! مردمی که پای رسانه ملی می نشینند حرمت دارند. به آنان نباید دروغ گفت و مکر ورزید.چرا تهیه کنندگان و کارگردانان ما به جای بازیگر به دنبال مانکن هستند؟ 
آقای رئیس! حال که معاون سیمای شما در تجلیل از دست اندرکاران و بازیگران ساختمان پزشکان می گوید بروید طرح ساخت ساختمان پزشکان 2 را بیاورید لا اقل به عنوان مشتی از خروار نگاهی به تصاویر یله و رهای بازیگری از این سریال و سریال های دیگر تلویزیونی روی جلد نشریات و فضاهای مجازی داشته باشید تا این گونه بی مزد و مواجب ابزار رسانه ملی را در اختیار عروسکان و مانکن هایی قرار ندهیم که در کمال وقاحت فرهنگ یک ملت را به تمسخر می گیرند.
با پوزش از مخاطبان مشرق، تعدادی از این تصاویر را جهت تلنگر به مدیران صداوسیما مرور می نماییم. 
 

 

مرجان سپهری -  Marjan Sepehri

مرجان سپهری -  Marjan Sepehri

مرجان سپهری -  Marjan Sepehri

 

مرجان سپهری -  Marjan Sepehri

مرجان سپهری -  Marjan Sepehri
مرجان سپهری -  Marjan Sepehri
مرجان سپهری -  Marjan Sepehri
مرجان سپهری -  Marjan Sepehri

مرجان سپهری -  Marjan Sepehri

نوشته شده در تاریخ شنبه 23 مهر 1390    | توسط: خواهران ، حزب الله شیراز    |    | نظرات()